درباره نارا

نارا شهری‌است در ژاپن و مرکز استان نارا. این شهر در ناحیه کان‌سای جای‌دارد. نارا در شمال استان نارا و درست در مرز با استان کیوتو جای‌گرفته‌است.

تصاویر شهر نارا

معبد تودایجی (Todai-ji)

معبد تودایجی شگفت انگیز که به معبد بزرگ شرقی معروف است در شهر نارا واقع شده و یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری کشور ژاپن محسوب می شود.این معبد بزرگترین ساختمان چوبی جهان به شمار می رود و بزرگترین تندیس بودایی از جنس برنز نیز در آن قرار گرفته که آن را به یک شاهکار مهندسی تبدیل کرده است. هم چنین با وجود از دست دادن 30% از ساختمان قدیمی در آتش سوزی به واسطه داشتن ویژگی منحصر به فردش در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. اطراف معبد را باغ های زیبا و حیوانات احاطه کرده اند و در ایام مختلف سال پذیرای هزاران گردشگر از نقاط مختلف جهان می باشد.

پارک نارا (Nara Park)

این پارک در مرکز شهر نارا و پای کوه واکاکوزا قرار دارد که در سال 1880 تاسیس شده و بسیاری از جاذبه های اصلی شامل تودایجی،کاسوگا تیشا،کافوکوجی وموزه ملی نارا در آن واقع شده است هم چنین خانه بیش از 1200 گوزن بوده که به طور آزادانه در آن به گشت و گذار می پردازند و سمبلی از گنج طبیعی به حساب می آیند. فاصله پارک نارا تا ایستگاه کینتشو در حدود پنج دقیقه پیاده روی می باشد.

همین الان

تور خودتو بساز