درباره سان سیتی

سان سیتی از اقامتگاه های لوکس آفریقا است که در استان شمال غربی در بین رودخانه ایلندز و کوههای پیلانسبرگ واقع شده است

تصاویر شهر سان سیتی

پارک ملی و منطقه محافظت شده پیلانزبرگ

پارک ملی و منطقه محافظت شده پیلانزبرگ یکی از مکان های فوق العاده برای دوستداران طبیعت و حیات وحش به حساب می آید. پنج گونه سگ وحشی، چیتا، زرافه و کرگدن در این زیستگاه طبیعی آزاد و وحشی زندگی می کنند، دیدن آن ها را از دست ندهید!

پارک آبی دره امواج

این شگفتی طبیعی امروزه به یک پارک آبی فوق العاده تبدیل شده است که احتمالا بهترین مکان برای بازدید در سان سیتی به حساب می آید. با وجود زمین لرزه ای که در اینجا رخ داد و بازسازی های انجام شده در سال های بعد، این دره به یک مکان تفریحی بی نظیر برای تمام سنین تبدیل شده است. این پارک با بیش از 15 سرسره آبی هیجان انگیز و دره امواج، اوقات خوشی را در طول سفر شما برایتان رقم خواهد زد. ورود به این پارک برای مهمانان اقامتگاه ها و هتل های سان سیتی رایگان است. به همراه آوردن غذا و نوشیدنی به درون این پارک مجاز نیست و تجهیزاتی از قبیل کمد، حوله، رستوران و اتاق نگهداری از کودکان موجود است.

باشگاه گری پلیر کانتری

یکی از شناخته شده ترین زمین های گلف در دنیا که توسط برنده جایزه گرند اسلیم طراحی شده و نقش بسیار پر رنگی در تاریخ گلف داشته است. این زمین با 18سوراخ و 72 مسیر پیاده روی در احاطه یک منظره زیبای 5 کیلومتری قرار گرفته است. برای یک یا دو بازی خوب بلیط تهیه کنید و تجربه بی نظیر ناهار در این فضا را به هیچ عنوان از دست ندهید.

مزرعه کروکدیل های کونا

یک پارک زیبا که در آن بیش از 7000 کروکدیل زندگی می کنند. هم چنین اینجا به داشتن یکی از بزرگ ترین نمونه های کروکدیل رود نیل در دنیا با نام آرنولد، به خود می بالد. از منظره دیدنی غذا خوردن این موجودات حتما دیدن کنید و در مسیر های پیاده روی اطراف مشغول پیاده روی شوید. غذا دادن به این کروکدیل ها از ساعت 4:30 بعد از ظهر انجام می گیرد. اتوبوس های رایگان شاتل نیز برای رفت و آمد از هتل ها در شهر سان سیتی از جانب مسئولین این مزرعه در نظر گرفته شده اند.

هتل کابانا

این جا یک هتل خانوادگی ارزان قیمت و مناسب است که اقامتی فوق العاده را در سفر به سان سیتی به شما هدیه می کند. حدود 380 اتاق با تمام امکانات و تفریحات مناسب برای کودکان در این هتل در انتظار شماست تا اقامتی به یاد ماندنی را در سان سیتی تجربه کنید. این هتل خود دارای چندین رستوران می باشد.

همین الان

تور خودتو بساز